Jdi na obsah Jdi na menu

DIVADLO JARO 2013

9. 12. 2012
I na jaře 2013 se v Chocni chystají zajímavá divadelní představení. Od 14. Do 31. Ledna musíme potvrdit naše abonentní místa. Proto prosíme všechny zájemce o divadelní předplatné a společné výpravy za divadlem, aby dali o svém zájmu vedět do č.p. 13, nejpozději na začátku ledna 2013. Na programu jsou následující kusy:


úterý 26. února 2013
Patrik Hartl : HVĚZDA
Studio Dva Praha
Patrik Hartl, režisér nejúspěšnější české one man show Caveman, napsal původní českou ONE WOMAN SHOW pro Evu Holubovou. Jde o komedii se záznamem myšlenek nejúspěšnější české seriálové herečky během nejdivočejšího týdne jejího života. HVĚZDA s humorem odkrývá zákulisí českého showbyznysu a s nadhledem líčí osobní problémy fiktivní herečky, která po pětatřiceti letech u oblastního divadla nečekaně zazáří v televizním seriálu.
Uvidíte Evu Holubovou a ze záznamu uslyšíte například Jiřího Bartošku, Marka Ebena, Jaroslava Satoranského, Sagvana Tofi a další...

 


pondělí 25. března 2013
JAKO THELMA & LOUISE
Dvě ženy procházejí na cestě autem téměř mužským světem. Prožívají při tom všechny zážitky a emoce, které jim tato cesta poskytuje. Přátelství, krásu, ponížení, strach, lásku, touhu, smrt, svobodu a vášeň. Thelma a Louise utíkají na malý výlet, aby se alespoň na chvíli uvolnily ze svého stereotypního života. Ovšem z malého výletu se stává skutečné putování díky nahodilým událostem, které se jim při výletu přihodí a které je navždy změní a spojí. Jako Thelma a Louise je příběhem všech žen. Divadelnímu představení byl předlohou a inspirací slavný film Ridleyho Scotta.
Hrají herci Divadelního spolku Frída Brno: Bára Munzarová, Marika Procházková, Václav Trnavský, Radim Novák a Martin Trnavský.
duben 2013
Agentura Harlekýn Praha uvede jednu z těchto komedií:
Eric Assous: HERCI JSOU UNAVENI
- herecký večírek s francouzským šarmem a překvapivým dojezdem, hrají Svatopluk Skopal, Martin Zahálka, Naďa Konvalinková nebo Jana Boušková, Václav Vydra nebo Jan Čenský, Simona Postlerová nebo Vendulka Křížová, Malvína Pachlová nebo Tereza Vágnerová nebo Lenka Zahradnická nebo Barbora Petrová.

Eric Assous: PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME - francouzská komedie, ve které rodinou oslavu dokonale okoření příchod mladé vyzývavé sekretářky. Účinkují: Svatopluk Skopal, Martin Zahálka, Václav Vydra nebo Jan Čenský, Lenka Skopalová nebo Jana Boušková, Eva Janoušková, Simona Postlerová nebo Eva Režnarová, Malvína Pachlová nebo Jana Pidrmanová nebo Lenka Zahradnická.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář