Jdi na obsah Jdi na menu

LISTOPAD 2010 - Kalendář akcí

23. 10. 2010
Na listopad 2010 společně připravujeme:
 
Čtvrtek  4.11.  – v podvečer se zajedeme podívat do Chocně na akci  „V.Choceňské světýlkování „ – průvod dětí s vlastnoručně vyrobenými světýlky nás vtáhne již počátkem listopadu do předvánoční atmosféry. Akce končí ohňostrojem.
 
Čtvrtek 11.11. v 19:00 – navštívíme zajímavou prezentaci ruční výroby mýdel v choceňském Kamínku. Některé produkty bude možno zakoupit. Akce se jmenuje Mýdlové bublinky a odjezd z Plchovice plánujeme na 18:45.
 
Nedělí 21.11. začíná v Panské zahradě výstava orchidejí, vánočních hvězd, bramboříků, svícnů atd… Potrvá celý týden až do 28.11. a v tomto období tam vyrazíme. Přesný termín a čas odjezdu stanovíme dohodou všech zájemců o účast.
 
Ve stejném týdnu od pondělí 22.11. bude v Orlickém muzeu možno shlédnou novou výstavu o zkamenělinách „Co nového pod zemí“. Výstava skončí až 8.12., takže budeme mít dva a půl týdne na to se tam podívat v dohodnutý den, který bude všem vyhovovat.
 

A konečně - čtvrtek 25.11. v 19:30 - další akce divadelní abonentní skupiny z Plchovic. Nejen pro abonenty choceňských divadelních představení opět rezervujeme místa v „naší řadě“. Tentokrát jde o americkou klasiku Woodyho Allena Zahraj to znovu, Same v podání divadla na Jezerce - Divadelní splečnosti Jana Hrušínského. Připomínáme, že zájemci, kteří nemají abonentní vstupenky, by nám měli dát vědět co nejdříve. O představení bývá veliký zájem. Odjezd z Plchovic v 19:10 .

Více o chystaném představení zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář