Jdi na obsah Jdi na menu

Obecní spolek a duben 2012

26. 3. 2012
Pondělí 2. Dubna 2012 – divadelní představení
Tentokrát jde o představení z repertoáru divadla KALICH Praha. Je druhé divadlo z jarní abonentní trojky.
 
Dany LAURENTOVÁ: DRAHOUŠKOVÉ
Drahouškové jsou komedií pro pět herců (Jana Paulová, Pavel Zedníček, David Suchařípa, Anežka Svobodová, Jiří Kohout), která se velice vtipnou, neotřelou a výstižnou formou zabývá otázkou fungování rodiny v jednadvacátém století, tedy otázkou, jež je i u nás aktuální a stále palčivější.
 
 
Pierre právě přijde o místo ředitele velké televizní stanice, Marion naopak začíná slavit úspěchy na konkurenčním kanále. Do už tak napjaté situace přichází Mariin první manžel, rozený dobrodruh Francois s žádostí o poskytnutí přístřeší na pár dní a dcera Julie chce rodičům představit svého snoubence Alexandra... zkrátka je nade vše jasné, že to naši Drahouškové nebudou mít jednoduché...!  více zde
 
Odjezd z Plchovic v 19:10 od č.p. 13
Začátek v 19:30 . Návrat před desátou večerní.
 
 
 
Čtvrtek 12.dubna  - přednáška T. Černohouse
Banát, naši krajané a jejich krajina - cestopisná přednáška o českých krajanech v rumunském Banátu.
Na letáku, který přednášku avizuje, nás zaujala věta: „Poznejte, jakým způsobem hospodařili Vaši předkové“. V rumuském Banátu se čas zastavil a je tam tedy možné potkat tradiční zemědělsé technologie, které u nás v podstatě vymizely. podrobnosti zde
 
 
Přednáška začíná v 18:30 v Městské Knihovně
Vstupné dobrovolné.
Odjezd v 18:10 od č.p.13
Předpokládaný návrat do deváté večer.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Škoda? Pro koho?

(oldoj, 18. 4. 2012 22:47)

Je to moje věc jak toto podvodné jednání budu řešit. Škoda je jen to,že je zastupitelstvo nepoučitelné.

Pro pana Theimera

(P.CHadima, 18. 4. 2012 16:20)

Je to jenom Vaše škoda. Přece nemůžete tvrdit něco, aniž by jste se přesvědčil, jestli je to pravda či ne. Vzhledem k tomu, že nechodíte na veřejné schůze, pak je to těžké. Potom už nezbejvá nic jiného, než aby jste to hnal vejš, zkuste třeba ombucmana možná, že Vám ve Vašem nekonečném boji s místním zastupitelstvem pomůže.

Nestojím o rady

(oldoj, 16. 4. 2012 22:41)

Mám na věc svůj názor ,že je to povod a nikdo mě nepřesvědčí o opaku.Toto je přece standardní jednání,jak podvést obyvatelstvo Plchovic.Přece to není poprvé.Jen tak si vzpomínám na zastupitele pana A. co se dělo podvodů ze strany OÚ v jeho prospěch.To nikomu nevadilo co ?Věřím tomu,že se vše v dobré obrátí až toto bude posuzovat někdo jiný jak p.Chadima

Pro pana Theimera

(P.CHadima, 16. 4. 2012 16:32)

Co to tady furt melete. Tak poproste pana Habětína ať Vám pustí záznam z veřejné schůze a sám uvidíte, že to co tady píšete jsou bláboly. Já jsem na tý schůzi byl a věřte nebo nevěřte,to je mi vcelku jedno, žádný výherce tam znám určitě nebyl.

????????

(P.CHadima, 13. 4. 2012 16:13)

Prosím Vás, může někdo vysvětlit o co tady zase jde? Pokud se dobře pamatuji, tak na minulé veřejné schůzi bylo JASNĚ řečeno, že pokud se přihlásí více zájemců o provozování klubovny, tak následně o tom po 31.3 zastupitelé rozhodnou. Na naši obec to byla tentokrát pozoruhodně velká účast, takže pár lidí slyšelo na čem se zastupitelé dohodli. Proto mě tak trochu překvapuje, když pan Theimer žádá zastupitele pana Habětína o odpověď, tak napíše takovýto článek a to obzvlášť, když si tuto schůzi monitoroval na kameru. Já tedy nevim kde pan Theimer bere tyto jistě pro někoho zajímavé informace a je jenom jeho škoda, že než něco napíše, tak si to nepřijde poslechnout na vlastní uši.

Re: ????????

(oldoj, 14. 4. 2012 12:54)

To se mě snad jenom zdá?Ješte 1.4.2012 byl vyvěšen papír ve ,kterém stálo,že se zájemci mohou přihlásit do31.3.2012.Toto je nevyvratitelný fakt,který zpochybňuje pan Chadima ve svém příspěvku.Přece co je psáno to je dáno.Za pochodu měnit podmínky to se snad může jen v absurdistánu jako jsou Plchovice.Panu Chadimovi asi nějak uniklo,že schůze byla 21.3.2012.Od této chvíle je znám výherce. To znamená,že výběrové řízení bylo zcela bezdůvodně zkráceno o 10 dní.Je snad toto legální jak obhajuje pan Chadima?Všude jinde by se takovéto jednání považovalo za podvod ,ale v Plchovicích je toto standard.Toto jednání nemá v žádném případě omluvu.Proto netrpělivě očekávám odpověď OÚ.Toto se zkrátka v civilizované společnosti nedělá. Čekám na odpověď od OÚ a postoupím toto k nadřízeným orgánům ať posoudí zda to co se tady děje je legální či ne.

Zase podvoné jednání

(oldoj, 1. 4. 2012 15:45)

Zase jedna řečnická otázka:

Jak je možné,že bylo vypsáno výběrové řízení na vedoucího zdejší klubovny a to do data 31.3.2012 a již týden před tímto datem byl znám
výtěz. Zdá se mě to poněkud podivné.Nějak mě rozum nebere jak se toto mohlo přihodit.Osobně v tom spatřuji podvod od OÚ. Žádám Vás tímto o vysvětlení a zároveň požaduji zrušení tohoto řízení z důvodu nedodržení stejných podmínek pro všechny případné zájemce.
Přestože je dnes apríl myslím tuto otázku zcela vážně a prosím o odpověď. Žádám také o dpověď Pavla HABĚTÍNA co si jako zastupitel obce myslí o tomto podvodném jednání,kterého se OÚ opakovanmě dopouští.

Re: Zase podvoné jednání

(Pavel Habětín, 2. 4. 2012 8:43)

Ahoj Oldo,
jmenování správce klubovny je zcela v pravomoci starosty, který, kdyby dokázal nést zodpovědnost sám, by vůbec nemusel vypisovat nějaké výběrové řízení a mohl by jen někomu říct "Jsi to ty, tady máš klíče a dělej, co umíš.." .
Na moje doporučení, aby Vás seznámili s plány, které s klubovnou mají (přinejmenším s otevírací dobou a pravidly provozu) reagovali téměř výsměchem a řekli, ať si k Vám jdu sám... cožpak o to, to já rád přijdu, protože se mi u Vás moc líbí a je tam pohoda, ale za placeného starostu předjednávací práci dělat nehodlám.
Takže uvidíme. Třeba tuto počáteční chybu zachrání sama Boženka a vezme to správcovaní za dobrý konec. Nechme se překvapit.

Zdraví Pavel

Re: Re: Zase podvoné jednání

(oldoj, 6. 4. 2012 23:32)

Ahoj Pavle.
Spíše by nme zajímalo jaký máš názor na změnu podmínek před řádným ukončením tohoto řízení. Ve fotbale se také nemění podmínky během zápasu.Pro mne je to jasný podvod.Postavil se někdo ze zastupitelů proti tomuto podvodu? Nebo se snad nedej bože vracíme k jednotnému hlasování jak to bylo za minulé garnitury.Stidím se za za takovéto zcela zásadní rozhodnutí,které si odhlasujete na zasedání.Je to odporné co je možno prohlasovat.Já se rozhodně nemíním s tímto stavem smírit.Této nespravedlnosti se přece není možno podřídit.Píšu Ti proto ,protože pan starosta se zbaběle nechce se mnou bavit.Je to neskutečné a odporné