Jdi na obsah Jdi na menu

Kde se berou záhadné obrazce v obilí? Jezdí mezi námi vetřelci z jiné planety na sekačkách?

Tak je to už i tady v Plchovicích. Záhadné obrazce přestávají být výsadou vzdálených koutů naší planety a objevují se v travních porostech v naší obci.

Vzhledem k tomu, že je nemožné vysledovat ve vysekaných stopách jakýkoli řád či systém, jsme přesvědčeni, že nejde o dílo lidské bytosti, ale o stopy zástupců mimozemské civilizace, jejichž postupy se řídí jinými principy a myšlenkovými pochody, než je tomu běžné u člověka a jemu příbuzných druhů.
Mimozemšťané se zřejmě kolem nás pohybují na travních sekačkách, neboť vysledovali, že takto budou mezi českou populací nejméně nápadní. Nepočítali však s tím, že budou-li zajíždět pouze tam, kam je jejich průzkumná mise zavede, bude s jejich nenápadností konec.
K jejich odhalení došlo 21.5.2014 v 8:12 středoevropského času. Stopy sekačky nás zavedly z obecních pozemků na soukromé záhumenky č. 74 a 75, kde vetřelci vyjeli jednu půlmetrovou stopu, aby se vzápětí obloukem vrátili na obecní kousky, kde učinili tentýž jednoduchý manévr a následně obkroužili jednou stopu pozemek dalšího soukromého vlastníka (70/1) a podepsali se tak v porostu, který si tam na seno hýčká jeho nájemce.
Nejzáhadnější je ovšem místo, kde se stopa náhle ztrácí. Končí uprostřed pozemku č. 73, kde zřejmě vetřelci naši planetu opustili nebo jim došel v sekačce benzín. Posekanou trávu ani už nestačili uklidit, přestože během své mise zvolili pro tento nepříjemný vedlejší produkt velice nápadné úložiště, které se táhne v dlouhé kompostové stopě několik metrů od místa jejich odletu.
Jsou tedy už pryč nebo jsou stále mezi námi? Pokud se vrátí, poučí se a budou již sekat systematicky? Napojí se na veřejně dostupné informace a budou dále zkoumat jen na pozemcích obecních, kde se nevystavují nadměrnému zájmu obyvatelstva? 
Každopádně doporučujeme si každého „sekáče“ dobře prohlédnout. Poznávacím znamením jsou nedosekané či náhodně přejeté porosty a průzkumnicky opatrný pomalý postup krajinou. Případný výskyt takových bytostí by bylo asi nejlepší ohlásit na Obecním úřadě, který na údržbu obecních pozemků vydává nemalé peníze a jistě si nenechá svou snahu nějakými vetřelci hatit.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář