Jdi na obsah Jdi na menu

dostali jsme komentář....

6. 10. 2009

Zprávu anonymního přispěvatele zveřejňujeme přesně tak, jak byla sepsána, bez jazykových korekcí:

Vážený pane Habětíne a spol.,

Budu se snažit jen krátce a jasně vylíčit to co mám k Vaší slavné vývěsce. Chápu, že máte potřebu zveřejňovat Vaše úspěchy, či neúspěchy ? pro obyvatelstvo, jen nechápu  jaký styl cesty jste si k tomu vytyčily. Myslím si, že není zcela etické jmenovité urážení a rýpání se v osobních věcech obyvatel. Zrovna Michal je jeden z těch, který pro obec dělá spousty věcí a je kdykoli ochoten komukoli a s čímkoli pomoci, i já jsem se o tom sám přesvědčil.  Nebo začíná vývěska sloužit jako "místní drbárna?" V tom případě to nemá chybu už se těším kdo je další na mušce.

 

Naše odpověď:

Vážený pane,

Zde jsou naše odpovědi k té části Vašeho dopisu, které jsme porozuměli:
1)       Jestliže máme k někomu připomínky, tak hlavně k úřadu, který bez problémů svěří obecního majetek živnostníkovi, evidentně čelícímu problémům s vlastním hospodařením. Je to bezohledné vůči občanům i vůči němu.
2)      Nebylo by fér pro Michala taky něco udělat a postavit se na jeho obranu otevřeně místo nepodepsaných dopisů a ještě k tomu jen do schránky?
3)      Vaše pozitivní zkušenost s M.A. je jistě pravdivá. Moje zkušenost s ním, jako s hulákajícím zastupitelem rovněž. Každý ho prostě známe z jiné strany.
4)      Máme-li připomínky k chování nějakého zastupitele, nejde o věc osobní, ale o věc veřejnou. Měli bychom snad jeho chování „eticky“ přehlížet ? Jsou si pojmy etika a ignorace či dokonce zbabělost tak blízké?
Pavel Habětín a spol.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pane anonym

(oldoj, 7. 10. 2009 20:10)

Nemáte v sobě trohu odvahy se podepsat? Nebo se bojíte,že by jste byl ta muška právě vy.Toto je jen čin zbabělce.My na rozdíl od anonymů se podepisujem,protože se nemáme za co stydět.

Theimer Olda