Jdi na obsah Jdi na menu

„Rádio Jerevan“ - č. 16/2010

5. 9. 2010
Letošní podzim bude divadelní
 
Těší nás, že se nám během letošního podzimu přihlásilo k pravidelné návštěvě choceňských divadelních představení 7 stálých abonentů a k tomu ještě několik dalších jednorázových diváků.
Každý měsíc navštívíme představení v choceňské sokolovně, jejichž výběr je letos velice zajímavý.
Prosíme všechny případné další zájemce o zprávu do č.p. 13. Upoutávky na jednotlivá představení budeme včas avizovat na vývěsce i našich www stránkách.
 
Dětské jezdecké hry se líbily
 
V sobotu 26.8. se u nás odehrály jezdecké závody pro děti a jejich koníky. Závodníků se sjelo hodně a jinak deštivé počasí se na celé jezdecké odpoledne umoudřilo. Závody tak proběhly ke spokojenosti malých jezdců i četných diváků. Všem za účast a návštěvu děkujeme a věříme se nám podaří za nějaký čas podobnou akci opět uspořádat.
 
Poslední schůze stávajícího zastupitelstva
 
Ve středu 1.9. jsme se byli opět podívat na práci našich zastupitelů. Jednotlivé body i průběh schůze byly veskrze pracovní a profesionální a na rozdíl od schůze minulé, se vše odehrávalo v klidu a pohodě.
Starosta zhodnotil práci a přínos stávajícího zastupitelstva a upozornil na blížící se komunální volby. Je škoda, že zastupitelstvo bohužel nechystá žádné předvolení setkání nových kandidátů s občany-voliči. Mnohým z nás by to umožnilo se mezi kandidáty před volbami zorientovat.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář