Jdi na obsah Jdi na menu

„Rádio Jerevan“ - č. 19/2010

14. 11. 2010
Nové zastupitelstvo obce bylo ustaveno
 
9.11.2010 se konala ustavující schůze nového zastupitelstva. Její výsledky jsou prezentovány zatím jen na webu Plchovic. Pro občany, kteří na schůzi nebyli nebo internet a obecní stránky nesledují,  jsme následující informaci uvedli na naší vývěsce:
 
Máme řádně a jednomyslně zvoleného starostu (J. Matoušek), místostarostku (J. Sládková), finanční výbor (P.Víšek. M. Sládková, P. Dostál) a kontrolní výbor (J. Tupec, M. Kubíček, P. Habětín).
 
Ustavující schůze nové rady byla v podstatě příjemná a korektní. Noví i staronoví zastupitelé se těší na společnou práci a hned na následující úterý si sjednali další, tentokrát již pracovní schůzku s konkrétními body k řešení.

 

Z deníku zastupitele

Prvním příspěvkem nové rubriky je malá žádost:
 
U všech nových a zatím nezodpovězených dotazů na „Radio Jerevan“ prosím tazatele o malé strpení.  V současné době se začínám se vším, co  Vás  zajímá, seznamovat z pozice zastupitele a velice mi záleží na tom, aby odpovědi byly přesné a věcně správné a nezavdávaly příčiny k domněnkám, zbytečným roztržkám či nesrovnalostem.              
      Děkuji  za pochopení                                Pavel Habětín
 
 

Ještě zbývá pár vstupenek na listopadové divadelní představení

Pro zájemce o shlédnutí Allenovy hry „Zahraj to znovu Same“ v podání Jana Hrušínského, je k dispozici ještě několik vstupenek. K doptání v č.p. 13.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář